Informacje dla uczestników Warsztatów

W programie XI Krajowych Warsztatów EMC w 2017 roku przewidziano prezentacje referatów plenarnych, zaproszonych (w tym szkoleniowych oraz warsztatowych) i naukowych poświęconych problematyce kompatybilności elektromagnetycznej urządzeń elektrycznych i elektronicznych
W programie XI Krajowych Warsztatów EMC w 2017 roku przewidziano omówienie zagadnień związanych z: publikacją Dyrektywy RED; testowania urządzeń radiowych; jakości energii elektrycznej i zakłóceń w sieciach energetycznych i ich wpływie na systemy komunikacji radiowej oraz PLC; planowanymi zmianami standaryzacyjnymi w zakresie badań EMC; ochronny ludzi i środowiska przed ekspozycją na pola EM. Zaplanowano także specjalną sesję poświęconą zagadnieniom wyładowań piorunowych i ich oddziaływania, a także porównania międzylaboratoryjne w zakresie pomiaru parametrów pola elektromagnetycznego.

Wystawa techniczna, towarzysząca Warsztatom EMC 2017, będzie miejscem prezentacji najnowszych produktów i osiągnięć czołowych producentów urządzeń testujących i pomiarowych jak i uslug oferowanych przez jednostki badawcze.

Warunki uczestnictwa

Warunkiem udziału w konferencji jest przesłanie e-mailem do 26 maja 2017r wypełnionego formularza rejestracyjnego(,  ) na adres:


recepcja-emc@pwr.wroc.pl

oraz dokonanie  do   26 maja 2017 r . wpłaty na konto organizatorów:

Politechnika Wrocławska
ul. Wybrzeże Wyspiańskiego 27
50-370 Wrocław
NIP: 896-000-58-51
Nr konta: 70 1090 2402 0000 0001 3409 1844
Bank Zachodni WBK S.A. 16 Oddział Wrocław


Prosimy w tytule przelewu wpisać:

XI Warsztaty Kompatybilności Elektromagnetycznej 2017, imię i nazwisko uczestnika

WAŻNE!!! Podanie danych uczestnika jest niezbędne do prawidłowego zaksięgowania Państwa wpłaty i wystawienia faktury Prosimy o dopilnowanie służb finansowych w prawidłowym zleceniu płatności

Opłata za uczestnictwo w konferencji

Termin dokonania opłaty konferencyjnej Uczestnicy Autorzy Studenci i doktoranci *) Uczestnicy jednodniowi
Do 30 kwietnia 2017 800 zł 750 zł 450 zł 450 zł
Od 1 do 26 maja 2017 950 zł 750 zł 550 zł 500 zł

*) prosimy o przesłanie na adres Sekretariatu skanu ważniej legitymacji

Warunki uczestnictwa

Uczestnicy Warsztatów EMC 2017, którzy wykupili pełne 3-dniowe uczestnictwo w konferencji, mają zagwarantowane:

  • materiały konferencyjne,
  • posiłki w przerwach obiadowych,
  • kawę, herbatę lub zimny napój podczas zaplanowanych "przerw kawowych",
  • udział w kolacjach koleżeńskich w dniach 5 i 6 czerwca 2017 r.

Uczestnicy jednodniowi Warsztatów EMC 2017 mają zagwarantowane:

  • materiały konferencyjne,
  • posiłek w przerwie obiadowej w danym dniu konferencji,
  • kawę, herbatę lub zimny napój podczas przerw kawowych w danym dniu konferencji.

Rejestracja

Rejestracja uczestników odbywa się w Recepcji w holu CWINT Politechniki Wrocławskiej (budynek D-21) od 5 czerwca 2017 r. od godziny 8:00 do godz. 15:00 oraz w dniach 6 i 7 czerwca 2017r.w godzinach od 8:30 do godz. 14:00

Identyfikatory

Prosimy nosić identyfikatory podczas konferencji i imprez towarzyszących. Identyfikatory w kolorze białym są dla uczestników, w kolorze zielonym dla wystawców, a w kolorze błękitnym dla organizatorów.

Obrady

Uroczyste rozpoczęcie konferencji odbędzie się 5 czerwca 2017 roku o godzinie 9:00 w Centrum Konferencyjnym Politechniki Wrocławskiej (budynek D-20), zlokalizowanym we Wrocławiu przy ul. Janiszewskiego 8 (współrzędne geograficzne: +51° 6' 37.36", +17° 3' 35.10").

     
Wyświetl większą mapę

Wszystkie sesje plenarne, sesje tematyczne i firmowe odbędą się również w tym Centrum. Sesje tematyczne i firmowe będą prowadzone jednocześnie w salach Centrum Konferencyjnego.

  

Rozmieszczenie sal i szczegółowy plan obrad będzie zamieszczony w programie konferencji.

Przerwy kawowe

Podczas zaplanowanych przerw w obradach Uczestnikom będą wydawane: kawa, herbata lub inne napoje oraz słodycze.

Przerwy obiadowe

Obiady będą wydawane uczestnikom konferencji w stołówce w Centrum Kultury Studenckiej Politechniki Wrocławskiej (bud. D-22).

Kolacje koleżeńskie

Z przyjemnością zapraszamy uczestników na kolacje koleżeńskie. Szczegółowe informacje będą podane w zaproszeniach dołączonych do materiałów konferencyjnych.
Uczestnictwo w kolacjach jest możliwe za okazaniem zaproszeń.

Wystawa techniczna

Podczas Warsztatów EMC 2017 odbędzie się wystawa techniczna urządzeń i systemów pomiarowych z zakresu kompatybilności elektromagnetycznej. Stoiska wystawowe, które rozlokowano na parterze budynku D-21, będą otwarte podczas obrad. Lista wystawców dostępna jest tutaj.

Parkowanie i parkingi

W kampusie głównym jak i jego otoczeniu niezmiernie trudno jest zaparkować auto. Większość ogólniedostępnych miejsc parkingowych objętych jest miejską strefą płatnego parkowania.
Brak opłaty parkingowej lub zaparkowanie w sposób albo w miejscu niedozwolonym naraża uczestników na mandat karny oraz blokadę kół przez straż miejską.

Dojazd z dworca kolejowego Wrocław Głowny i autobusowego na Politechnikę Wrocławską

Z Dworca kolejowego PKP Wrocław Główny PKP na Politechnikę Wrocławską (przystanek: PLAC GRUNWALDZKI) można dojechać autobusami oraz tramwajami komunikacji miejskiej:

Inne informacje

Dodatkowe informacje o Wrocławiu, wydarzeniach kulturalnych, komunikacji oraz plan miasta dostępne są na miejskim portalu internetowym www.wroclaw.pl.


Organizatorzy:


Sponsorzy:


Partnerzy:Patronat medialny:Komunikaty:

2017-05-26 - Informacja o szczegółach badań porównawczych - zakładka ILC/PT
2017-05-28 - Udostępniono Program Warsztatów

2017 © Warsztaty EMC              Ostatnia modyfikacja: 29 maja 2017 r.