Miejsce organizacji konferencji

Konferencja odbędzie się w Politechnice Wrocławskiej we Wrocławiu w dniach od 05 do 07 czerwca 2017 roku w Centrum Konferencyjnym Politechniki Wrocławskiej (budynek D-20) przy ulicy Janiszewskiego 8 w oraz w Centrum Wiedzy i Informacji Naukowo-Technicznym (CWINT) Politechniki Wrocławskiej (budynek D-21) przy Placu Grunwaldzkim 11 .

Centrum Konferencyjne oraz CWINT są zlokalizowane w kampusie głównym Politechniki Wrocławskiej nieopodal Placu Grunwaldzkiego i węzła komunikacyjnego na Rondzie Ronalda Regana (dwie minuty spacerem).

Miejsce położenia Centrum konferencyjnego o współrzędnych geograficznych: +51° 6' 37.36", +17° 3' 35.10", zaznaczono na mapie zamieszczonej poniżej.


Wyświetl większą mapęWidok Centrum Konferencyjnego Politechniki Wrocławskiej (budynek D-20):

     


Mapa kampusu głównego Politechniki Wrocławskiej


Interaktywna mapaMapa kampusu głównego Politechniki Wrocławskiej dostępna jest tutaj


Dojazd z dworca kolejowego Wrocław Głowny i autobusowego na Politechnikę Wrocławską

Z Dworca kolejowego PKP Wrocław Główny PKP na Politechnikę Wrocławską (przystanek: PLAC GRUNWALDZKI) można dojechać autobusami oraz tramwajami komunikacji miejskiej:

Inne informacje

Dodatkowe informacje o Wrocławiu, wydarzeniach kulturalnych, komunikacji oraz plan miasta dostępne są na miejskim portalu internetowym www.wroclaw.pl.Organizatorzy:


Sponsorzy:


Partnerzy:Patronat medialny:Komunikaty:

2017-05-26 - Informacja o szczegółach badań porównawczych - zakładka ILC/PT
2017-05-28 - Udostępniono Program Warsztatów

2017 © Warsztaty EMC              Ostatnia modyfikacja: 29 maja 2017 r.