Komitety

Rada Programowa:

Tadeusz W. Więckowski - Politechnika Wrocławska - Przewodniczący

Halina Aniołczyk - Instytut Medycyny Pracy
Paweł Bieńkowski - Politechnika Wrocławska
Zbigniew M. Jóskiewicz - Politechnika Wrocławska
Andrzej Karwowski - Politechnika Śląska
Ryszard J. Katulski - Politechnika Gdańska
Jerzy F. Kołodziejski - Instytut Technologii Elektronowej
Grzegorz Lewandowski - Urząd Komunikacji Elektronicznej
Wiktor Sęga - Urząd Komunikacji Elektronicznej
Janusz Sobolewski - Instytut Łączności
Ryszard Strużak - Instytut Łączności
Dariusz Więcek - Instytut Łączności
Marian Wnuk - Wojskowa Akademia Techniczna
Ryszard J. Zieliński - Politechnika Wrocławska


Komitet Organizacyjny:


Jerzy Borowiec - Politechnika Wrocławska
Paweł Bieńkowski - Politechnika Wrocławska - koordynator ds. badań porównawczych
Artur Florek - Politechnika Wrocławska - koordynator ds. organizacyjnych i naukowo-programowych
Zbigniew Jóskiewicz - Politechnika Wrocławska - koordynator ds. naukowo-programowych
Grzegorz Kosobudzki - Politechnika Wrocławska
Anna Kozłowska - Politechnika Wrocławska - koordynator ds. organizacyjnych
Marek Michalak - Instytut Łączności
Elżbieta Mojsa - Politechnika Wrocławska
Grzegorz Lewandowski - Urząd Komunikacji Elektronicznej


Sekretariat Konferencji:

Krajowe Warsztaty EMC
Politechnika Wrocławska
Wydział Elektroniki
Katedra Radiokomunikacji i Teleinformatyki

Wybrzeże Wyspiańskiego 27, 50-370 Wrocław

Telefony:

    71 3202947 - koordynator ds. organizacyjnych i naukowo-programowych
    71 3203087 - koordynator ds. badań porównawczych

E-mail:

 warsztaty-emc@pwr.wroc.pl (sprawy organizacyjne i naukowo-programowe)
 recepcja-emc@pwr.wroc.pl (rejestracja uczestników i sprawy finansowe)



Organizatorzy:






Sponsorzy:


Partnerzy:



Patronat medialny:







Komunikaty:

2017-05-26 - Informacja o szczegółach badań porównawczych - zakładka ILC/PT
2017-05-28 - Udostępniono Program Warsztatów

2017 © Warsztaty EMC              Ostatnia modyfikacja: 29 maja 2017 r.